сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

«Дошкільник року – 2018»

Дата опублікування:
30 травня 2018 року.

   Випускне свято в дитсадку – це завжди радісна подія. Наприкінці травня у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося урочисте свято випуску дітей старшої групи «Дошкільник року – 2018». Вихователь Устінова І.В. разом з помічником вихователя Власенко С.В. проводжали 23 чудових вихованців у нове життя.

   Особливістю заходу була його тематика – зйомки повнометражного фільму «П’ять років ми чекали на цей день»  та програма «Садківське життя» разом з Катериною Осадчею (вихователь Тімуш І.І.).  Під час свята маленькі випускники співали пісні про дитсадок, виконували веселі, запальні таночки, декламували вірші про дошкільне дитинство.

   Цікавинкою став перегляд відеофільму «Наші будні у дитячому садку». Несподіванкою для дітей стала зустріч з казковими персонажами – лисою Алісою (Короленко О.С.) та котом Базиліо (вихователь Бєлогубова С.В.), які запропонували дітям виконати  батл між хлопчиками та дівчатками, та дізнатися хто в школі буде найкращим учнем.  Менші друзі з ясельної Б групи «Чомусики» подарували випускникам і всім гостям таночок.                    Вихователь Устінова І.В.  провела для батьків випускників розважальну гру «Хто зверху»,  під час якої з’ясовували, хто буде допомагати робити уроки та складати портфель своїй дитині. Родзинкою заходу було віртуозне виконання таночку від працівників садочку (Тімуш І.І., Короленко О.С., Устінової І.В., Власенко С.В.).

   Багато теплих слів вдячності усім працівникам закладу за щоденну турботу про дітей було сказано батьками.

   Наприкінці випускного ранку завідувач ЗДО Терещук О.В.  вручила усім випускникам дипломи, вихователь-методист Бондаренко К.Р. – почесні медальки, а митрофорний протоієрей, настоятель церкви Миколая літнього, отець Володимир, побажав дітям гарного навчання в школі й щасливої дороги у самостійне життя.

К.Р.Бондаренко

вихователь-методист ДНЗ № 3 м.Снігурівка

 

^ Вгору ^