Дошкільний навчальний заклад №1

Дата опублікування:
5 березня 2019 року.

Героїчний вчинок мами

Повчальний приклад для малят.

Хай усі запам’ятають

Та правила безпеки знають.

       «Кращий пожежний – це ти обережний» — Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно — прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Його мета — формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.
«Я пишаюся своєю матусею» — так говорить дівчинка Чернюк Ліза, вихованка  старшої групи «А» ДНЗ №1 м. Снігуівки Миколаївської області.

       Саме тому коли був оголошений Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно — прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику який проводиться за ініціативи Добровільного Пожежного Товариства України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій то з темою роботи визначились відразу. Розкажемо про героїчний вчинок її матусі — Чернюк Таміли.

       Ця тендітна жінка не розгубившись у небезпечній ситуації проявила не аби яку мужність, ризикуючи собою, витягнула з крижаної пастки двох дітей, які грались на річці.

           Діти декілька днів діти працювали над роботою. В роботі використали багато технік малювання та аплікації.

          Свою роботу діти  передали до Снігурівського РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області під час екскурсії.

^ Вгору ^