Дослідження творчості, письменників — земляків

Дата опублікування:
6 грудня 2016 року.

Учні Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі шкільним бібліотекарем Дуровою Н.В. та сільським бібліотекарем Доронкіною М.А. провели екскурсію до с.Вавилове (батьківщина О.Бердника) та сільської бібліотеки-філії с.Центральне. Саме там учні стали активними учасниками Поетичного зорепаду «Олесь Бердник – наш земляк», який підготували і провели бібліотекар Ступницька Л.Л. та вчитель української мови і літератури Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів Царинська С.С.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Світлана Сергіївна ґрунтовно розповіла про дослідження творчості Олеся Бердника та участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Літературний дивосвіт краян-ювілярів», нещодавно проведеної на базі МОІППО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андреєва Г., Подвіженко А., Ткачук Р. долучилися до поетичного світу О.Бердника, декламуючи вірші. Щиро й душевно лунали рядки поезії «Хтось сказав мені», «Пісня золотого човняра», «Переступи межу», «Україно – зоряна сестрице».

Саме завдяки таким екскурсіям, читанням виховується в учнів любов до рідного слова, до рідного краю, до творчості письменників-краян.

Бібліотекар Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дурова Наталія Володимирівна

^ Вгору ^