Досягнення гуртка «Основи інформаційних технологій»

Дата опублікування:
7 лютого 2019 року.

   Пізнавальною та цікавою подією стала участь гуртка «Основи інформаційних технологій» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет». Чотири групи вихованців виконували запропоновані завдання. Тож маємо такі результати: дипломи I-го ступеня отримали 9 дітей, дипломи II-го ступеня – 7, дипломи III-го ступеня – 6 та сертифікати за участь – 19 гуртківців.

    Ще одним кроком була участь вихованців молодшої та середньої групи («Байтики» та «Айтішки») у Всеукраїнському конкурсі «Безпечна дорога до школи». Мої «розумнички» уважно прочитали завдання та вправно його виконали, тож їх старання були відповідно оцінені. Неділько Софія нагороджена дипломом I-го ступеня, Гальович Євгенія та Березовський Нікіта —  дипломами II-го ступеня, БусахінНікіта, Лутій Сергій та Кужільна Дарина —  дипломами III-го ступеня. Сертифікати за участь отримали 19 вихованців.

    Група «Айтішки» також взяла участь у II-й Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з інформатики. За підсумками олімпіади дипломами I-го ступеня нагороджені Бондар Олександра, Заєць Каміла, Вітовщик Дмитро, Гальович Євгенія, Волков Ярослав, Дигало Тимофій, КримцевНікіта та Піяник Анастасія, дипломом III-го ступеня – Пугач Катерина та сертифікатом за участь — Ватрич Мілана.

Ось такі досягнення отримали вихованці гуртка «Основи інформаційних технологій» з чим їх і вітаємо!

 

Грибок І. О.

керівник гуртка

«Основи інформаційних технологій»

^ Вгору ^