Дякуємо за добро

Дата опублікування:
10 січня 2017 року.

У народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

Це добре розуміють наші спонсори: депутат обласної ради Боднар Надія Олександрівна, керуючий Горохівським відділенням агрофірми «Роднічок» Бартощак Олег Казимирович, благодійний фонд «Крокуємо з турботою» Ігоря Бриченка. Свідченням стає постійна допомога школі у вирішенні різних питань.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Горохівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки  Надії Олександрівні за придбання мікрофонів, мікрофонних стійок, тенісного стола та принтера (БФП), «Роднічку» — за допомогу в організації підвезення учнів, благодійному фонду «Крокуємо з турботою» за надання матеріалів для уроків трудового навчання, за допомогу учням із сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах, за новорічні призи.

Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

 

                                                                Директор школи Ліхацька А.Л.

^ Вгору ^