Дякуємо за спонсорську допомогу

Дата опублікування:
7 березня 2018 року.

Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Плідна творча  робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможлива без спонсорської підтримки.

Наш  заклад  підтримують підприємці, які працюють на території  Киселівської  сільської ради.  Хочемо подякувати за допомогу школі   генеральному директору  ТОВ «СП «ПАЕК», депутату Миколаївської обласної ради   Кормишкіну Юрію Анатолійовичу  та директору  ДП  «Південний» Котику Юрію В’ячеславовичу за придбання планшетів  для учнів 1- 4 класів у кількості 8 штук.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить Вам за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

 

З повагою адміністрація, педагогічний,

учнівський та батьківський комітети

Киселівської школи

 

^ Вгору ^