сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Екологічне виховання дітей дошкільного віку

Дата опублікування:
2 квітня 2018 року.

       З метою поглиблення знань щодо екологічного розвитку вихованців у Снігурівському ДНЗ № 2 проведено семінар «Екологічне виховання дітей дошкільного віку». Педагоги закладу творчо підійшли до реалізації зазначеного заходу.

      Вихователем молодшої групи Шпак М.М. проведено заняття «Пустотлива хмаринка». Педагогом використано художнє слово,  застосовано нетрадиційну техніку малювання восковою свічкою і фарбами, виховано  любов до природи.

            Вихователем  середньої групи Кобченко О.А. показано  заняття  з пріоритетом екологічного виховання «Повітря та його властивості». У ході якого ознайомлено дітей з поняттям «Повітря», його властивостями, цінністю в житті людини.

        Бруєвою О.М.,  вихователем старшої групи,  продемонстровано  заняття «Де є повітря, там – життя». Педагогом розкрито зміст професії «синоптик», ознайомлено дітей з приладами для визначення напрямку, швидкості та сили вітру, організовано проведення різноманітних дослідів.

        Під час засідання круглого столу учасниками обговорено можливості формування творчого підходу до підбору форм, методів і прийомів задля реалізації завдань екологічного виховання у сферах життєдіяльності дітей дошкільного віку.

          Захід проведено на високому організаційно-методичному рівні.

Л.Бенько

вихователь-методист ДНЗ №2  м.Снігурівка

  

^ Вгору ^