Екскурсія до ПриватБанку

Дата опублікування:
18 грудня 2017 року.

   Нещодавно вихованці гуртків БТДЮ «Юний ерудит» (керівник Шиян О.В.), «Основи інформаційних технологій», «Юні користувачі персонального комп’ютера» (керівник Грибок І.О.) та учні  9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (класний керівник Карташова З.Я.) відвідали офіс ПриватБанку.

  Керівник відділення Москаленко Л.В. ознайомилися гуртківців з банківськими професіями, мобільними додатками банку, повідомила, як правильно поводитися з грошима. Лариса Вікторівна розповіла про особливості пластикової Картки ЮНІОРА, що випускається за згодою та під контролем батьків і дає можливість не тільки користуватися «дорослими» можливостями та банківськими послугами, а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світі.

  Керівник відділення провела урок фінансової грамотності – практичне заняття з карткою ЮНІОРА, навчила дітей користуватися банкоматом: правильно знімати кошти або поповнювати рахунки та мобільний телефон. Для дітей проведено вікторину «Юний фінансист», за підсумками якої визначено трьох знавців банківської справи – дівчата отримали пам’ятні магніти з логотипом банку.

  Таким чином діти побачили, як працює справжній банк і отримали відповідні сертифікати. Цікава й змістовна екскурсія надовго запам’ятається учасникам заходу.

Шиян О.В., керівник гуртка «Юний ерудит»

 

^ Вгору ^