Екскурсія до районного центру зайнятості

Дата опублікування:
9 Лютого 2018 року.

     Нещодавно учні 9 класу міської школи №1 і вихованці гуртка «Юний ерудит» Снігурівського БТДЮ разом з методистом Снігурівського РМК Шиян О.В. та вчителем ЗОШ №1 Шпак О.А. побували на  екскурсії у  Снігурівському районному центрі зайнятості.

       Метою екскурсії  було знайомство з роботою державної служби зайнятості населення. Спеціаліст центру Хижняк О.В. розповіла дітям про напрямки роботи служби зайнятості, ознайомила  з порядком визначення громадян безробітними та їх правами, навчила складати резюме, показала, як працювати з інформаційними стендами щодо пошуку вакансій.

   Учні пройшли профорієнтаційне тестування «Який тип професійної діяльності вам підходить?», ознайомились з порталом для молоді «Моя кар’єра», на якому за допомогою комп’ютерної діагностики можна визначитися з вибором майбутньої професії. Олена Вікторівна зазначила, що рішення про вибір професії повинне бути свідомим, вільним і прийматися самостійно.

    Екскурсія допомогла старшокласникам розширити уяву про сучасний світ професій, зробити вибір щодо майбутньої професійної діяльності, а декому – підтвердити важливість й актуальність давно обраного для себе напрямку професійного становлення. Тепер вони знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії та отримати інформацію про ринок праці.

     Діти подякували співробітнику центру Хижняк О.В. за цікаву екскурсію й корисну інформацію.

 

                                Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^