Електробезпека понад усе!

Дата опублікування:
5 Травня 2017 року.

      Працівниками Снігурівської філії ПАТ «Миколаївобленерго» у навчальних закладах району систематично проводиться роз’яснювальна робота серед учасників навчально-виховного процесу на тему «Дотримання правил безпечної поведінки з електроенергією на вулиці та в побуті».

     Можливість ознайомитися з основними принципами електробезпеки мали і учні Калинівського НВК. Інспектор Жуков О.М. розповів школярам, що електроенергія так міцно увійшла в наш побут, тому без неї не уявити нормального життя, але безпечне поводження з електроенергією – це фундамент знань, котрі допоможуть зберегти здоров’я.  Для закріплення знань з енергетики учням підготовлено журнал «Абетка електробезпеки». І хоча видання розраховане на молодших школярів, старшокласники з великими задоволенням та інтересом розглядають кольорові сторінки «Абетки». Аби зацікавити маленьких школярів, Олександр Миколайович оголосив конкурс на кращий малюнок з електробезпеки. Діти мали чудову нагоду продемонструвати не лише свої художні здібності, а й знання правил електробезпеки.

    Тож сподіваємося, що школярі дізналися для себе багато корисної інформації, котра допоможе запобігти нещасним випадкам і травмуванням.

 

В.Л. Чернишева,

директор Калинівського НВК

^ Вгору ^