«Епідемія доброти» – панувала в ЗДО № 3

Дата опублікування:
25 лютого 2019 року.

Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб дитина росла в атмосфері доброти і радості. Необхідно, аби діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Слід учити дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, рахуватися з її інтересами.

В закладі дошкільної освіти  № 3 «Ромашка» діти та дорослі відзначали День спонтанного прояву доброти, яке у всьому світі відзначать 17 лютого.      Педагоги разом з дошкільнятами вітали своїх товаришів, малят з інших груп, працівників ЗДО з Днем доброти та отримували за це добрі слова, подяку та посмішки.

Батьки теж не залишилися в стороні — вони описали добрі вчинки своїх дітей та помістили в «Скриньку добрих справ», яку підготували вихователі Короленко О.С., Михайлюченко О.І., Якубенко А.С. Діти разом з вихователями на заняттях за темою «Людина починається з добрих справ!» обговорювали листівки від батьків  та мріяли про нові добрі справи.                 На вулиці діти ясельної Б групи «Бджілки» разом з вихователем Устіновою І.В. провели акцію «Із посмішками та стрічками весну – красну зустрічаємо!». За допомогою стрічок прикрасили кущі на території ЗДО.       Вихователь Тімуш І.І. провела заняття «Твори добро — добро і буде». В кінці заняття дошкільнята виготовили «Долоньки доброти» та з великим задоволенням привітали всіх працівників садочку.                                           «Кульку-побажання» організувала та провела вихователь Бєлогубова С.В. разом з вихованцями середньої групи «Сонечко». Дошкільнята – посланці доброти, які роздавали всім прохожим кульки, щоб у серцях людей прокинувся той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня! Також, маленькі помічники виконали домашнє завдання «Допомагати батькам-добра справа».

Вихованці старшої групи «Дзвоники» разом з вихователем Ігнатченко Н.В. виготовили «Скриньку бажань» для працівників садочку, «Деревце добрих справ», де батьки мали змогу висловити свої слова – побажання, слова – подяки колективу дитячого садка. Але цікаво для батьків пройшла акція «Візьми смайлика, посміхнись та зроби добру справу». Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина.

Проведені заходи спрямували дошкільнят дотримуватись моральних правил та норм етикету. День доброти емоційно зблизив усіх учасників навчально-виховного процесу, мав позитивні відгуки, спонукав до відкритого прояву емоцій та загальнолюдських цінностей під час спілкування дітей з однолітками та дорослими.                                                                     Добрі справимають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати та зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними!

 

К.БОНДАРЕНКО,

вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

 

^ Вгору ^