Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

Дата опублікування:
21 березня 2019 року.

       20 березня 2019 року на базі Снігурівської дитячої школи мистецтв проведено фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», в якому взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти Снігурівського району.

      З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації А.Пєганова, яка побажала усім успіху й перемоги найкращій команді. «Фестиваль-конкурс проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді. Адже молодь – це майбутнє нашого краю, країни, нашого народу, тому сьогодні ми маємо виробити чітку стратегію виховання молодого покоління, формування його світогляду» – зазначила А. Пеганова.

      Перший конкурс літературно-музично-спортивну міні композицію видовищно та яскраво продемонстрували команди Будинку творчості дітей та юнацтва, Павлівського НВК, Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нововасилівської філії І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Учні цікаво розповідали про переваги здорового способу життя, демонстрували вокальну та хореографічну майстерність, уміння з гумором говорити про серйозні речі, віртуозну роботу з реквізитом. Під час виступу використано яскраві декорації, музику, костюми, скакалки, велосипед, м’ячі.

       Кожна команда представила журі та глядачам свій «Плакат соціальної реклами», мета яких – висвітлення питання здорового способу життя та заклик дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом. Найкращим одноголосно визнано плакат соціальної реклами команди «Мазда» Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

       У напруженій боротьбі І місце виборола команда «Позитив» Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Бунчук Т.В.).

        Два других місця розділили між собою – команда «Шанс» Павлівського НВК (керівники Ридош Л.В., Потикайло С.М.) та команда «Ініціатива» Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Заєць В.О).

        ІІІ місце – команда «Рух» Нововасилівської філії І-ІІ ступенів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Дичко С.А.).

          Вітаємо команд – переможниць, а команді «Позитив» бажаємо перемоги в обласному етапі фестивалю.

                                                            І.Галагуз провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

^ Вгору ^