Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!»

Дата опублікування:
17 березня 2017 року.

11-12 березня понад 1000 дітей з різних куточків України з’їхалися до Києва на Всеукраїнський чемпіонат «ROBOfirst – більше ніж роботи», у рамках якого представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років). Миколаївську область представляла команда Промінського НВК «ROBOteam» Снігурівського району, до якої входили: Дрозд Олександр (капітан команди), Бабенко Віталій, Татарова Олеся, Зозуля Юлія, Мацько Дмитро, Стець Артем, Потравка Ольга, Потравка Михайло та тренери — учитель інформатики Пугач Микола Леонідович та учитель фізики, директор Промінського НВК Чолак Сергій Іванович.

«Пліч-о-пліч з тваринами» – тема цьогорічних змагань. Учасники фестивалю готували проект, що міг би покращити співпрацю людини і тварин або створити інноваційне рішення взаємодії людей з тваринами. Команди мали три сесії оцінювання. На двох з них – «Проект» та «Дизайн робота» – могли бути присутніми тренери та батьки, а третя – «Основні цінності» – проходила лише у присутності суддів. Одним із невід’ємних і важливих завдань було виконання місій на спеціально підготовленому полі у «Грі роботів». Вихованці Пугача М.Л. із наборів LEGO EV3 Education створили міцного універсального робота, здатного до виконання найрізноманітніших завдань, що під час змагань набрав 69 балів.

Півроку клопіткої підготовки дали свої результати: команда «ROBOteam» серед 53 команд відзначена суддями у номінації «Майбутня зірка». Юні конструктори-робототехніки з гордістю привезли додому Кубок переможця. А ще кожен отримав медаль, диплом та конструктор LEGO.

 

Пугач М.Л., тренер команди «ROBOteam»

^ Вгору ^