Герої не вмирають

Дата опублікування:
20 Лютого 2018 року.

   Указом Президента встановлене щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

   Події, що відбувалися в серці нашої держави взимку 2013-2014 років, мабуть, залишаться назавжди в серці кожного з нас. Перш за все, вони будуть нагадувати нам про те, що ми можемо змінити хід історії цілої держави, як змінила її Революція Гідності.

   Ці події увійдуть до історії не завдяки зміні влади в Україні, до якої вони призвели, а завдяки подвигу Героїв Небесної сотні, котрі не пожаліли найдорожчого – життя заради надії на світле майбутнє.

   20 лютого учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 побували на могилі воїна – земляка, випускника нашої школи, Сергія Платонова. Він не міг залишитися  осторонь того, що відбувалося на Сході нашої держави і вирішив їхати виконувати військовий обов’язок в зону АТО у складі 79-ї окремої аеромобільної бригади.

  11 липня 2014 року старший солдат Платонов Сергій Сергійович  загинув  під час обстрілу бойовиками з установки  «Град» о 4:30 ранку біля блокпосту в районі села Зеленопілля Луганської області.

  Указом президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 року «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

   Усі присутні зі сльозами на очах хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Сергія Платонова. До підніжжя пам’ятного знаку учасники мітингу  у скорботі поклали квіти .

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти земле рідная, свою дитину.

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі,що злетіли в небо.

Їм шлях високий Боже, освяти.

І в мирі Господи,прийди до себе.

Титаренко О.А., ЗДВР

 Снігурівської ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 1

^ Вгору ^