Гімназія має таланти

Дата опублікування:
8 лютого 2017 року.

     Відомий український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог Г.Сковорода стверджував, що в кожній людині закладені великі творчі сили, здібності, вро­джені можливості, передумови для створення чогось нового, оригі­нального.  Усі ми – неповторні, унікальні, тому й види творчої діяльності є такими різними: малювання, спів, танці, віршування, письменництво. Саме завдяки талантам і витраченим творчим зусиллям на світ з’являються твори мистецтва, сповнені краси та любові.

     З метою виявлення та сприяння розвитку обдарованих школярів, розкриття їх індивідуальних особливостей і самовираження у різних видах діяльності, задоволення потреб й інтересів учнів, стимулювання творчого самовдосконалення компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір та приймати відповідальні рішення в Снігурівській районній гімназії ім. Т.Г. Шевченка стартував місячник сприяння творчому та інтелектуальному розвитку особистості «МОЇ ЗНАННЯ – МОЄ МАЙБУТНЄ». Розпочався він традиційним фестивалем «Таланти твої, гімназіє!». Цей захід дав можливість ще раз переконатися, скільки талановитих дітей навчається в Снігурівській районній гімназії. Серед них – співаки, танцюристи, майбутні музиканти й артисти, майстри художнього слова. Кожен учасник заходу приніс із собою неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики,  хореографії, а ще – доброзичливість у серці, бажання творити.

     Чистотою та мелодійністю голосу вражали слухачів колективи 5-А, 5-Б, 8-А та 9-А класів. Свої вокальні таланти представили гімназисти:  Бондюченко Ольга, Чистякова Діана, Белічко Юлія, Романченко Єлизавета. Присутні були в захваті  від чарівної пісні «Сріблясті сніжинки» у виконанні вокального ансамблю учнів 6 класу.

     Тільки ті здатні проникати в найпотаємніші за­кутки незайманої природи, відчувати любов до рідної землі, до життя, хто захоплюється поезією. Прекрасні вірші декламували Черепащук Яна (10-Б кл.) і Салатенко Ганна (9-Б кл.).

     Танець — найбільш хвилюючий і найбільш пре­красний з усіх видів мистецтва, оскільки він не просто  відо­бражає життя, а є самим життям. Яскравими танцями порадували присутніх колективи 8-Б та 10-Б класів. Підняв усім настрій хореографічний номер від шестикласників. Атмосферу таємничості і казковості створили члени хореографічного гуртка, виконавши танець міфічних істот.

     Веселість і сум, радість і туга, любов і ненависть — усе підвладне музиці, цій чарівниці, здатній піднести людину, прикрасити її життя. Усі присутні були вражені майстерною грою на баяні учня 7 класу Годових Дмитра.

    Окрасою фестивалю стала інсценізація «Зимова казка» у виконанні юних аматорів сцени 8-А класу. Хлопці 9-Б продемонстрували високий рівень акторської майстерності й звеселили глядачів гумористичною сценкою.

     Учасники фестивалю були креативними, оригінальними та неповторними у своєму жанрі. Проведення такого заходу —  прекрасна можливість продемонструвати здібності талановитих дітей, спонукати їх до творчого розвитку, до духовної самореалізації. І хто знає, можливо, саме наші гімназисти стануть у майбутньому переможцями відомих вокальних й танцювальних проектів і талант-шоу.

Довбік І.М., ЗДНВР Снігурівської районної гімназії   ім. Т.Г. Шевченка 

^ Вгору ^