сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Годівничка для пернатого друга

Дата опублікування:
10 лютого 2017 року.

     Доброю традицією в Центральній школі стало щорічне проведення взимку акції — конкурсу «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з листопада учні почали активно готуватися до акції. Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.

    Учнями школи та їх батьками виготовлено годівнички різних типів, що розвішені на території школи. Учасники експериментували з матеріалами , формами, розмірами та стилями. Виготовляли годівнички з дерева, картону, природних матеріалів.

   Тепер безліч пернатих буде врятовано, адже територію школи вже прикрашають чудові годівнички, виготовлені юними захисниками природи. Кожна створена годівничка – це важливий крок на шляху до збереження природи та гарний приклад для підростаючого покоління.

^ Вгору ^