Готуємось до ЗНО-2017

Дата опублікування:
20 січня 2017 року.

З метою організованої та якісної підготовки учнів 11 класу до ЗНО 18 січня 2017 року в Нововасилівській загальноосітній школі І- ІІІ ступенів відбулися учнівсько-батьківські збори «Готуємось до ЗНО: курс на успішність».

     «Зовнішнє незалежне оцінювання – це досить складне й важливе випробування для випускників шкіл. Від результатів цих іспитів значною мірою залежить подальша доля учнів: соціальний статус, рівень самооцінки, перспективава майбутньої професійної карۥєри», — з таким словами звернулася до майбутніх випускників заступник директора з НВР Єндзевич А.В.

     Вчитель української мови та літератури Вербицька В.М. зауважила, що батькам, учням і вчителям необхідно виробити єфективну спільну стратегію підготовки до тестування. Бо, як свідчить практика, успішно складають ЗНО ті учні, які готуються до нього заздалегідь, систематично й відповідально. Вчитель математики Гаврилова Л.В. ознайомила батьків з видами завдань та особливостями тестування з математики. Класний керівник Мовчан В.В. наголосила на великій ролі батьків у підготовці учнів до успішного складання ЗНО. Одинадцятикласникам важливою є підтримка учителів, батьків, друзів.

     Для присутніх продемонстровано відеопрезентацію «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року» та розۥяснено процедуру проходження ПЗНО.

     Збори пройшли в невимушеній і теплій атмосфері. Було налагоджено зворотній зв’язок, доно відповіді на безліч запитань, що цікавили і учнів, і батьків.

Єндзевич А.В., ЗДНВР

^ Вгору ^