Готуємося до зустрічі першокласників

Дата опублікування:
24 квітня 2018 року.

Головна мета Нової української школи – створити школу, в якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті, у якій прислухаються до думки учнів, вчать критично мислити, панує співпраця та взаєморозуміння.

1 вересня 2018 року першокласники України прийдуть у Нову українську школу й навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. З метою забезпечення новітніх підходів до організації предметно-формувального середовища Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освітипровів заняття для тренерів, які готуватимуть вчителів до роботи з першокласниками на засадах ідей та положень Нової української школи. Сертифікованими спеціалістами  стали вісім педагогів району, які передають отриманий досвід своїм колегам.

Чергове засідання науково-методичної ради Снігурівського районного методичного кабінету було присвячене підготовці вчителів до роботи з майбутніми першокласниками.

Досвідом підготовки реалізації основних положень Нової української школи поділилися заступники директорів з навчально-виховної роботи Хир Л.М. (Баратівська ЗОШ), Бунчук О.М. (Павлівський НВК) і Копайгора О.В. (Горохівська ЗОШ).

Тренінги для завучів провели педагоги – тренери. Вчитель – методист Баратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кісільова Г.В. у цікавій формі представила «Щоденні 5». Про використання квест-технологій в процесі організації ігрової роботи в початкових класах розповіли Геряк Л.В. (Павлівський НВК) та Штильмашок І.В. (Снігурівська ЗОШ №4). Особливості організації парної та групової роботи розкрила Сидорова Н.Р (Горохівська ЗОШ). Виступи тренерів супроводжувалися  мультимедійними презентаціями та активним залученням учасників зібрання.

Присутні пересвідчилися, що професійна компетентність педагога – оди з найвагоміших чинників успішного здійснення освітніх реформ.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи мали змогу переглянути відеоролик «Так має виглядати сучасний клас», рекомендований Міністерством освіти і науки України. У ролику представлено зразки сучасних учнівських столів і стільців, мультимедійне та комп’ютерне обладнання з інноваційним програмним забезпеченням, різноманітні види дидактичного матеріалу.

З питання, що розглядалося, прийнято відповідні рішення. Захід проведено на належному науково-методичному рівні.

З.І. Благодатна , методист Снігурівського РМК

 

 

^ Вгору ^