сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Графік проведення ІІ (районного), ІІІ (обласного) етапів учнівських олімпіад, конкурсів

Дата опублікування:
20 листопада 2018 року.

   Графік проведення ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад, конкурсів

17.11.2018 – з історії (учні 8-11 кл.) у приміщенні Снігурівської ЗОШ №1, ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (3-11 кл.)

18.11.2018 – з англійської мови (учні 8-11 кл.) у приміщенні  Снігурівської  ЗОШ № 3

24.11.2018 – з фізики (учні 7-11 кл.) та російської мови і літератури (учні 9-11 кл.) ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 кл.) у приміщенні Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка

25.11.2018 – біології (учні 8-11 кл.) у приміщенні  Снігурівської ЗОШ ЗОШ № 3

01.12.2018 – з української мови і літератури (учні 7-11 кл.) та інформаційних технологій (учні 10-11 кл.) у приміщенні Снігурівської  ЗОШ № 1

02.12.2018 – з математики (учні 6-11 кл.) та німецької мови (учні 8-11 кл.)  у приміщенні Снігурівської  ЗОШ № 3

08.12.2018 – з правознавства (учні 9-11 кл.) у приміщенні Снігурівської  ЗОШ № 1

09.12.2018 – з екології (учні 10-11 кл.) у приміщенні  Снігурівської  районної гімназії імені Т.Г.Шевченка

15.12.2018 – з трудового навчання (учні 9-11 кл.) та географії (учні 8-11 кл.) у приміщенні  Снігурівської ЗОШ № 3

16.12.2018 – з економіки  (учні 10-11 кл.) у  приміщенні  Снігурівської  ЗОШ

22.12.2018 – з астрономії (учні 10-11 кл.) та зарубіжної літератури (учні 9-11 кл.) у приміщенні Снігурівської  районної гімназії імені Т.Г.Шевченка

23.12.2018 – з хімії (учні 7-11 кл.) та інформатики (учні 8-11 кл.) у приміщенні Снігурівської ЗОШ

               Графік проведення ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад

12.01.2019 – з історії;

19.01.2019 – із географії, математики;

20.01.2019 – з англійської мови;

26.01.2019 – з української мови і літератури;

26–27.01.2019 – із фізики;

02.02.2019 – із біології;

03.02.2019 – із хімії;

02–03.02.2019 – з інформатики;

09.02.2019 – із російської мови і літератури, економіки;

10.02.2019 – із німецької мови;

16.02.2019 – із астрономії  та зарубіжної літератури;

17.02.2019 – із правознавства;

16–17.02.2019 – з інформаційних технологій;

23.02.2019 – з екології;

23–24.02.2019 – із трудового навчання

^ Вгору ^