Хай щастю дитини не буде кінця

Дата опублікування:
20 листопада 2017 року.

    20 листопада — Всесвітній день дитини. З нагоди свята Снігурівський Будинок творчості дітей та юнацтва запросив на захід «Хай щастю дитини не буде кінця» учнів старших класів міських шкіл.

   Директор БТДЮ Юдченко І.І. привітала дітей та представила гостей: в.о. головного лікаря РЦПМСД Соловйова П.І., начальника служби у справах дітей Снігурівської РДА Бондаренко Г.М., слідчого Снігурівського відділу поліції Лазаренко В.В.

    Під час зустрічі учні обговорили Конвенцію про прав дитини, причини її прийняття, її роль та значення в захисті прав дітей.  Цікаво, змістовно, у доступній формі ведуча та шановні гості познайомили учнів з усвідомленням своїх прав та місце  їх в суспільстві, можливостями їх реалізації у поєднанні з виконанням обов’язків. Для учнів 9-10 класів була проведена інтерактивна бесіда «Конвенція про права дитини. Права та обов’язки неповнолітніх. Кримінальна відповідальність неповнолітніх», казкова ігрова вікторина, ігри «Павутинка», «Відкритий мікрофон».

    Захід пройшов на високому методичному рівні, з використанням мультимедійних засобів навчання.

    Старшокласники брали активну участь в обговоренні цікавих питань, які виникали в них протягом заходу. Всі учасники отримали взаємне задоволення від спілкування.

Мороз О.Г., культорганізатор БТДЮ

 

^ Вгору ^