“Хочеш змінити світ — надихай дітей”, – так звучить лозунг GoCamp.

Дата опублікування:
22 листопада 2017 року.

Наступного  тижня розпочинається проект  #GoCamp Afterschool, а це означає, що ми  зустрічатимемо в Україні іноземних волонтерів. Вони приїдуть, щоб навчати українських дітей англійській мові, критичному мисленню, допомогти їм подолати мовний бар’єр та заговорити зі світом однією мовою.

Проект GoCamp Afterschool — це новий формат позашкільної програми з поглибленим вивченням англійської мови із залученням іноземного волонтера.

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 є школою-переможцем та буде приймати Доротею Ткадлечкову, волонтера з Чехії. Діти з нетерпінням очікують на зустріч з носієм мови. Родина Бессарабових з великим задоволенням погодилась стати другою сім’єю для Дорі на три тижні, а їх син Данііл, учень 9-А класу,  матиме можливість живого спілкування англійською мовою.

Ми щиро радіємо, що підтримка GoCamp стає традицією серед населення та українського бізнесу. Цього разу проект GoCamp AfterSchool у трьох школах Миколаївської області відбудеться завдяки підтримці ТОВ СП «Нібулон», організованої Андрієм Вадатурським .

GoGlobal — це ініціатива, яка підтримується громадськістю та українським бізнесом. Зокрема, це сприяло тому, щоGoCamp став наймасштабнішим в Україні освітнім проектом із залученням іноземних волонтерів.

Хочеш змінити світ — надихай дітей, – так звучить лозунг GoCamp.

Як цього досягти – волонтери вирішують разом із вчителями, які заздалегідь пройшли курс тренінгів, організованих Global Office спільно з посольством CША, Британською Радою та МОН. Окрім того, кожен волонтер має свій міні-проект.

 

Авраменко В.В.

вчитель англійської мови Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №  4

^ Вгору ^