Ходили гаєм освітяни…

Дата опублікування:
29 Травня 2017 року.

     Нещодавно в Павлівському гаю на території Снігурівського району відбулися чергові туристичні змагання серед працівників закладів та установ освіти сезону 2016-2017 навчального року. Цього разу на туристичний зліт прибуло 8 команд.

     Як завжди, команди демонстрували свою вправність у командній та особистій туристичній техніці та конкурсній програмі.  Змагання відбувалися під патронатом відділу освіти Снігурівської РДА (начальник – Мендус Л. І.), загальною організацією та фінансування районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Якісне суддівство було забезпечено працівниками Будинку творчості дітей та юнацтва та досвідченими туристами-освітянами району під керівництвом головного судді Нікулишевої Т.О. В суддівстві прийняв участь Змагання відбувалися впродовж двох днів і подарували масу позитивних емоцій спілчанам. В підсумку змагань в різних номінаціях, різних маршрутах та конкурсах було вручено близько 60 грамот.

В підсумку змагань:

  • І місце посіла команда Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Антипенко В.М., голова ПК – Грицаєнко І.Й.);
  • ІІ місце – команда Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Мушин В.Я., голова ПК Зельман Г.Д.);
  • ІІІ місце – команда Юріївського НВК (директор Лошак О.В., голова ПК Руденко О.Ф.).

 

    

 

     Кожна команда, в тому числі і команда суддів, отримала цінний подарунок – туристичний походний казан на 7 літрів. Жодна із команд не залишилася незадоволеною своїм результатом. Тож ми вправі констатувати той факт, що туризм, здоровий спосіб життя, спортивний дух займає чільне місце в серцях освітян Снігурівського району та допомагає набиратися сил для подальшої професійної діяльності. Вміємо працювати, вміємо змагатися – вміємо відпочивати!

    

  Після районного відбору було сформовано дві команди від Снігурівського району для участі в обласних змаганнях з туризму, які проводяться обласною організацією Профспілки, департаментом освіти та обласним центром туризму. Впродовж трьох днів з 22 по 24 травня у Мар’ївському гаю на Баштанщині змагалися наші освітяни. По результатам виступів основна команда від Снігурівського району виборола ІІ місце, а представники команди Снігурівського району-2 посіли 9 сходинку із 11 команд. Збірна була представлена представниками Широківської школи (Григор’єв В.Я., Ткачук Б.П., Степан І.Г., Чабан Є.Д.,), Червонодолинського ДНЗ (Афанас’єва М.А.), Юрієвського НВК (Руденко О.Ф., Шкрібляк О.Г., Ревуцька Т.В.), Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Рудюк О.А.), Калинівського НВК (Васильков Ю.М., Стовбовенко О.О.).

    

 

  

     Райком Профспілки висловлює щирі слова подяки начальнику відділу освіти Мендус Любов Іванівні, директору й методисту Снігурівського БТДЮ Юдченко Ірині Іванівні та Нікулишевій Тетяні Олександрівні, директору й учителю Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Антипенку Віктору Миколайовичу та Григор’єву Віктору Яковичу за технічну підтримку змагань. Усіх учасників змагань вітаємо із успішним закінченням навчального року і бажаємо гарно відпочити влітку!

Голова Снігурівської районної організації Профспілки В. Кисіль

^ Вгору ^