“Хвала рукам, що пахнуть хлібом”

Дата опублікування:
19 листопада 2018 року.

16 листопада у Вавилівській  ЗОШ I cт. відбулося свято, присвячене  Дню працівника сільського господарства.

До заходу долучилися всі учні школи а також вихованці Вавилівського ДНЗ «Янголятко».   За сумлінну працю, вагомий професіоналізм діти виголосити слова подяки тим людям, які оберігають та обробляють рідні українські землі.

Усім відомо, як непросто керувати сьогодні сільськогосподарським підприємством. Для цього потрібні і знання, і господарське око, і пошук, і кмітливість, і ота одвічна селянська мудрість, закладена нащадками, які на землі були добрими господарями. І всіма цими якостями наділені наші орендарі. Та особливого вітання зі святом малеча подарувала голові ПОСП «Свобода» Степану Дмитровичу Гошві та всьому колективу даного господарства. На знак дитячої вдячності за їх сумлінну працю та небайдужість учні порадували хліборобів своїми виступами, піснями та віршами  з побажаннями добробуту, злагоди і благополуччя.

В свою чергу  Степан Дмитрович подякував  за цікавий та пізнавальний захід  від імені всіх орендарів та  подарував школярикам солодощі.

У народі недаремно мовиться, що хоч зерно і золотим родиться, але перетворити його на золото дуже непросто.

Тож сьогодні ми бажаємо вам, дорогі хлібороби, добрих засівів, рясних сходів та щедрих обжинків.

Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють Снігурівський район!

Шакура І. М., класовод

^ Вгору ^