І РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «STEM-ОСВІТИ»

Дата опублікування:
19 грудня 2019 року.

     Сучасний світ ставить перед освітою непрості завдання: вчитися повинно бути цікаво, знання повинно бути застосовано на практиці, навчання повинно проходити в цікавій формі, і все це повинно дати добрі плоди в майбутньому дитини. За патронатом Снігурівського відділу освіти, Снігурівського районного методичного кабінету 18 грудня на базі Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов І РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «STEM-ОСВІТИ».

     STEM – абревіатура англійських слів Science, Technology, Engineering, Mathematics: наука, технологія, інженерія, математика. Взаємозв’язок цих областей науки допомагає дитині зрозуміти непростий і вкрай цікавий навколишній світ у всьому його різноманітті. Фестиваль STEM-освіти ставить перед собою мету зацікавити сучасною наукою, розвинути здібності дітей та підлітків в різних сферах STEM, підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків та дати можливість молоді проявити себе.

     Фестиваль відкрився святковим концертом, сердечно привітала учасників заходу завідувач районного методичного кабінету Лариса ГОРНОСТАЙ, до привітань долучилися директор Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віталій КИСІЛЬ, вчитель фізики Сергій ЧОЛАК. У фестивалі взяли участь 45 учнів 18 закладів загальної середньої освіти району. На заході юні винахідники презентували власні вироби, досліди, приймали участь у майстер-класах. Кожен із присутніх отримав величезне задоволення від заходу, учасники були нагороджені грамотами та дипломами, отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

     Сподіваємося, що даний фестиваль дасть поштовх до розвитку STEM-освіти району та чекаємо на нові зустрічі в майбутньому!

 

^ Вгору ^