Інтелектуальна гордість Снігурівки

Дата опублікування:
26 березня 2018 року.

   Обдаровані діти — цвіт і майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь держави. Поняття «обдарованість» є похідним від слова «дар», що дозволяє розглядати її як певний подарунок, що дається людині Природою, Богом, Долею.

   Другий рік поспіль учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Зубач Крістіна стає переможницею II (районного) та III (обласного) етапів Всеукраїнської олімпіади з біології (під керівництвом вчителя-методиста Шевчук Г.І.). Попереду — участь у IV етапі, що цьогоріч проходитиме у м. Черкаси.

   За доброю традицією, за сприяння ректора Миколаївського національного аграрного університету Шебаніна В.С. і декана допрофільної підготовки Марценюка І.М. учениця поглиблювала теоретичну підготовку та відпрацьовувала практичні навички на базі агротехнологічного факультету.

   Радо зустріла  Крістіну та її наставника декан факультету Дробідько А.В., яка результативно організувала проведення занять на кафедрі рослинництва та садово-паркового господарства. Викладачі факультету щедро ділилися з дівчиною своїми знаннями і досвідом.

 Так, Коваленко О.А, завідувач кафедри рослинництва та садово-паркового господарства, кандидат сільськогосподарських  наук, познайомив нас з гербарними зразками  зернових і технічних культур, що вирощуються в нашому регіоні,  та їх агротехнічними особливостями.

   Слушні поради під час відпрацювання практичних навичок у роботі із сучасним мікроскопом і виготовленні мікробіологічних препаратів надала учениці Рожок О.Ф., старший викладач кафедри.

   Щиро вдячні також Миколайчук В.Г., доценту, кандидату біологічних наук, яка поглибила знання дівчини з анатомії, морфології рослин і тварин та їх сучасною класифікацією.

   Бажаємо Зубач Крістіни подальших успіхів і сподіваємося, що знання, одержані в стінах МНАУ, стануть їй у нагоді під час участі в IV етапі олімпіади.

Шевчук Г.І., вчитель біології

                                                                                              Снігурівської  ЗОШ №4

^ Вгору ^