Книга нас усіх єднає

Дата опублікування:
24 березня 2017 року.

      Під таким гаслом у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 проведено традиційний тиждень дитячої книги. Розпочався він на шкільній лінійці презентацією «Пам’ятників книзі».

    Школярі поринули у дивовижний світ друкованих скарбів.

    Учні 2-3-х класів подорожували казковою країною. Найкращими знавцями казок стали Селіванов Є., Субботіна К., Жданов В., (2-А кл.), Баленко Д., Драй Д., Журавель Р., (2-Б кл.), Шульц Б., Качур М., Жовтенко Д., (3-Б кл.), Білий Д., Кішковська В., Яковенко Д. (3-Акл.).

    Четвертокласники взяли участь у конкурсі «Юні ерудити». За це почесне звання боролися дві команди: «Читайлики» (4–Б кл.) та «Книголюби» (4-А кл). Школярі продемонстрували знання українських народних і літературних казок, із задоволенням «готували» «казкові бутерброди»…  Перемогла команда «Книголюби» (Плохова О., Маткевич Т., Високих А., Одреховська І.). Але «Читайлики» (Кривобок А., Жигалко Є., Герасимчук А., Лясковець Х.) також продемонстрували цікаву гру.

    Вихованці 5-х класів були запрошені на літературну годину з комп’ютерною презентацією «Книги – ключ до знань». Діти пригадали прислів’я про книгу, за поданими цитатами називали авторів, допомагали героям, які заблукали, віднайти дорогу до своєї казки… Найактивнішими визнані  Потєхіна В., Вітер Н., Калашник Д.

   Для учнів 7-х класів проведено КВК, присвячений книзі. Командам було цікаво впізнавати за словесним портретом літературних героїв, знаходити у тексті назви художніх творів, розгадувати нестандартні казкові ситуації…

   Дев’ятикласники змагалися у турнірі інтелектуалів. Вони взяли участь у літературній вікторині, «відвідали» музей забутих речей, за жартівливою характеристикою відгадували слова. Справжнім інтелектуалом показав себе Май А.

   У школі стало доброю традицією проведення щорічної благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Приємно відзначити, що і цього разу учні не залишились осторонь цієї благородної справи і подарували бібліотеці цікаві книги.

   Цей тиждень залишив у серцях наших вихованців теплі і приємні спогади і вкотре довів, що книга – це мудрий, розважливий, вірний друг, що єднає нас і супроводжує протягом усього життя.

 

                                                                           Н. Огонюк,

бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

^ Вгору ^