Книзі жити

Дата опублікування:
21 Жовтня 2019 року.

     Ми живемо в такий час, коли інтенсивно розвивається  «екранна» культура і у сучасних дітей є великі можливості вибору того чи іншого способу  проведення дозвілля. Через це ставлення дітей до книги  значно змінилося. Тих, хто любить читати сьогодні, на жаль, дуже мало. Інтерес та увага підлітків націлені здебільшого на комп’ютерні ігри. Тому робота нашої бібліотеки спрямована на виховання інтересу до читання, до книги, яка вчила, вчить і вічно вчитиме мудрості, культурі, любові до рідного краю, до мови, до історії свого народу.

     Щоб привернути увагу до книги, посилити її роль у навчально- виховному процесі учні Снігурівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. взяли участь у яскравому флешмобі. Четвертокласники, тримаючи у руках книги, утворили велике серце. Учні 7-А класу за допомогою букв склали вислів «Школа з книгою», а десятикласники скористалися табличками «Ти читаєш – ти кращий!», «Твоя книга чекає на тебе», «Книга – шлях до успіху». Учні 11-А класу за підтримки вчителя інформатики Соколовської Т. В. та бібліотекаря Огонюк Н. П. зняли відеоролик «Читати – круто!»

      Винахідник «Вікіпедії» Джиммі Вейлс сказав: «Не можна замінити бібліотеку, школу, книгу Інтернетом». Хочеться вірити в те, що бібліотеки, книги, як обереги мудрості, не зникнуть ніколи.

 

Бессарабов Д.,

учень 11-А класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

учасник піар-ходу «Читати – круто»

 

^ Вгору ^