Кольоровий тиждень — кольоровий настрій. Спробували і ми!

Дата опублікування:
19 листопада 2018 року.

    Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов  Кольоровий тиждень в початкових класах Снігурівської загальноосвітньої школи та філіях: ЗОШ № 2 та Юріївської філії.

      Мета тижня початкової школи полягала в тому, щоб допомогти вчителям посилити інтерес учнів до предметів, виявити і розвинути здібності дітей, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.  Уроки, конкурси, виставки, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

       Кожен день кольорового тижня  мав свою тематику та колір:
– понеділок – день мови– жовтий;
– вівторок- день природи – зелений;
– середа – день Миру– синій;

– четвер- день творчості – фіолетовий;

– п’ятниця – день підсумків – червоний.

    В одязі дітей, оформленні класу, різноманітних атрибутах кожного дня був присутній відповідний колір. Протягом тижня учні переглядала навчальні мультфильми, грали у вікторини, малювали, брали участь у конкурсах читців, малюнків, загадок.

     Завершальним етапом стало нагородження переможців та активних учасників тижня. Головна організаторська роль належала учителям (Лопатньова Т.Л. 1-А клас, Жукова К.Ю. 2-А клас Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Губська О.О. 2 клас філія І ступеня №2, Ряшко Н.В. 1 клас, Ревуцька Т.В. 4 клас Юріївська філія.)  Їх ентузіазм та творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Жукова К.Ю., керівник ШМО вчителів початкових класів

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

^ Вгору ^