Конкурс читців-декламаторів «Поетична пристань»

Дата опублікування:
19 січня 2017 року.

З метою розвитку й популяризації художнього слова, пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, патріотичного виховання учнів засобами українського мистецтва проведено районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань».

У ньому взяли участь 25 представників навчальних закладів району і Будинку творчості дітей та юнацтва віком від 10 до 18 років.

Компетентне журі у складі Благодатної З.І., методиста Снігурівського РМК, Жуковець З.Л. (Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка), Федько О.І. (Снігурівська ЗОШ № 4), ОдарченкоС.Є. (СнігурівськаЗОШ

№ 1) та Мороз О.Г. (БТДЮ) оцінювало володіння основами художнього читання, розкриття головної думки й особливостей образів твору, володіння увагою глядачів, сценічну культуру юних декламаторів.

У номінації «Твори національно-патріотичного спрямування» переможцями визнані:

І вікова категорія

І місце – Косєй Дарина, Снігурівська ЗОШ № 1, керівник Одарченко С.Є.

ІІ місце –Мільковська Анна, БТДЮ, керівник Мороз О.Г.

Іленда Анна, Павлівський НВК, вчитель Ковтун Г.М.

ІІІ місце –Мікуляк Неля, Калинівський НВК,  вчитель Мікуляк Н.В.

Голокоз Таїсія, Кобзарцівська ЗОШ, вчитель Кирпань І.В.

Торська Юлія, Снігурівська  ЗОШ № 3, вчитель Заверюхіна І.Б.

Сінотов Денис, Садова ЗОШ, вчитель Гладкий Д.В.

ІІ вікова категорія

І місце – Черепащук Яна, СРГ ім. Т.Г. Шевченка, вчитель Бабій Г.П.

ІІ місце – Савіна Анна, Нововасилівська ЗОШ, вчитель Гурова О.В.

Сороко Катерина, Снігурівська ЗОШ №4, вчитель Садовська О.Р.

ІІІ місце – Шаманська Лілія, Киселівська ЗОШ, вчитель Шаманська О.Л.

Хир Дарина, Баратівська ЗОШ, вчитель Черненко С.О.

Шпак Яна, Снігурівська ЗОШ № 1, керівник Одарченко С.Є.

Мільковська Влада, БТДЮ, керівник Мороз О.Г.

У номінації «Гумористичні твори»

І місце – ТарабановРадіон, Новопетрівська ЗОШ, вчитель Коваленко В.В.

ІІ місце –Волкова Аліна, Червонозірська ЗОШ, вчитель Васюк О.П.

Лавро Валерія, Василівська ЗОШ, вчитель Шимко Л.П.

ІІІ місце –Кузнєцова Софія, Новопавлівська ЗОШ, вчитель Воєводіна М.В.

Поляк Іван, Тамаринська ЗОШ, вчитель Радченко Л.В.

У номінації «Сценічна культура»

І місце – Рочева Анна, Олександрівська ЗОШ, вчитель Піскун О.Ф.

ІІ місце – Бойко Юлія, Галаганівський НВК, вчитель Юрчук О.О.

Семенчук Іван, Широківська ЗОШ, вчитель Нікітіна Н.М.

ІІІ місце –СокрутДаяна, Новософіївська ЗОШ, вчитель Братченко С.М.

Юськів Катерина, Центральна ЗОШ, вчитель Касьянова Н.М.

Думініка Лідія, Червонодолинська ЗОШ, вчитель Пацаляк О.Л.

Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо нових творчих злетів!

З.Благодатна,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^