Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата опублікування:
11 лютого 2019 року.

З 07 по 09 лютого 2019 року у Миколаєві проходив ІІ  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Метою діяльності  МАН є створення умов для формування інтелектуального потенціалу української нації, виявлення та підтримка обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Обдаровану молодь Миколаївщини привітали Тарас Кремінь,  народний депутат України,  президент Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України, Наталія Сокульська, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та інші поважні особи.

 Переможцем цього конкурсу на відділенні «Філософія та суспільствознавство» (секція «Правознавство») став учень 11 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Кухтєй Микола. Під керівництвом вчителя історії та правознавства Августовської Н.А. ним було проведено дослідження з теми «Правові аспекти реформування галузі трансплантології  в Україні: проблеми та перспективи».

 Вітаємо юнака з черговою перемогою та бажаємо вдалого виступу на заключному ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Директор гімназії  Н. М. Пастухова

^ Вгору ^