Консиліум щодо адаптації учнів до нових умов навчання

Дата опублікування:
12 грудня 2017 року.

    З метою підвищення рівня професійної компетентності та психологічної  культури педагогічних працівників, координації дій із подолання труднощів протягом адаптаційного періоду учнів 1, 5 класів у Баратівській школі проведено засідання  психолого-педагогічного консиліуму «Психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу – умова формування компетентної особистості».

         З вступним словом до присутніх звернулася ЗДНВР Хир Л.М. яка розповіла про вплив педагога на успішну адаптацію учнів 1, 5 класів та ознайомила присутніх з узагальненими результатами досліджень процесу адаптації. Практичний психолог Міщанін Н.О. виступила з доповіддю  «Проблеми дезадаптації та способи їх вирішення під час адаптаційного періоду». У ході роботи засідання педагоги знайомилися з видами соціальної адаптації учнів, з проблемами дезадаптаційної поведінки, специфікою соціалізації учнів на початкових етапах навчання у школі І та ІІ ступенів. Практична частина заходу проведена в інтерактивному форматі: вчителі виконали вправи «Портрети», «Зірка класу», «Єдині вимоги до учнів», «Очищення», «Адаптаційний портфелик».

     Результатом спільної праці стало створення педагогами алгоритму психолого-педагогічного супроводу учнів в адаптаційний період.

Хир Л.М., ЗДНВР Баратівської ЗОШ

 

^ Вгору ^