Космічна подорож – науки шлях

Дата опублікування:
18 квітня 2017 року.

Україна, як справжня космічна держава має чималу кількість видатних творців і теоретиків космонавтики. Її вчені багато зробили для розвитку світової космічної науки. 12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Учні Калинівського НВК під керівництвом вчителя-методиста Роковець Л. В.  провели засідання фізичної секції «Світ науки» під гаслом  «Космічна подорож – науки шлях».

Члени секції ознайомилися з історією розвитку космонавтики, котру презентував учень 9 класу Блашук Валерій. Космос – галузь майбутнього життя нашої цивілізації – таємнича краса світу, в якому ми живемо. Наука дала поштовх людині не затримуватись на землі й здійснити свою віковічну мрію – поринути в Космос.  К.Е. Ціолковський, С.П. Корольов, Ю.В. Кондратюк, Ю.О. Гагарін – титани, які допомогли людству прокласти космічний шлях у царство планет, супутників, комет  й астероїдів.

Цікавою була і розповідь про  життєвий та професійний шлях космонавта-земляка Ю.П. Гідзенка, який народився в м. Єланець Миколаївської області, підготовлена ученицею 5 класу Парфеновою Ніколіною.

Також на засіданні секції учні Самота Ілля і Блащук Валерій розповіли про форум юних шанувальників фізики, у роботі якого вони взяли участь. За свої дослідницькі роботи учні отримали грамоти.

 Підсумовуючи роботу фізичної секції, учні зробили висновок про те, що наша планета Земля – найцікавіша і найчарівніша планета Сонячної системи. І політ першої людини Юрія Олексійовича Гагаріна – це подвиг, що поклав початок  подорожам в позаземному океані. Польоти в Космос – дослідження, котрі є основою наукових знань людства.

Вчитель-методист Калинівського НВК

Л.В. Роковець

^ Вгору ^