Козак Любов Степанівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
3 квітня 2017 року.

ПІБ – Козак Любов Степанівна

Навчальний заклад — Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради Миколаївської області

Освіта – Ізмаїльський педагогічний інститут, 1985 рік, педагогіка і методика початкового навчання

Категорія, педагогічне звання — вища, «вчитель-методист»

Педагогічний стаж — 42 роки

Тема досвіду – «Розвиток зв’язного усного і писемного мовлення засобами особистісно орієнтованого навчання й виховання»

 

             Козак Любов Степанівна – досвідчений, висококваліфікований фахівець, який любить свою справу.

       Уроки педагога відзначаються високою науковістю, творчістю, вмілим використанням різноманітних методів і форм роботи. Кожен урок Любові Степанівни — творчий від початку до кінця. Конкурси, вікторини, кросворди, КВК, заочні екскурсії та подорожі, уроки-казки захоплюють учнів, розвивають інтерес до навчання. Створення учнями проектів – є одним із засобів залучення їх до роботи з додатковою, науково-популярною літературою. Високоефективним навчальний процес робить як чітко продумана вчителем система уроків кожної теми, з кожного предмета, так і спрямована на здобуття школярами нових знань кожна хвилина уроку.

        Педагог вчить учнів неординарно мислити, відстоювати власні думки, бачити символічні образи, самим створювати символи. Любов Степанівна вдало пов’язує навчальний матеріал із сучасністю, навчаючи учнів об’єктивно оцінювати життя, власні вчинки. Особливістю її уроків є не лише неординарність і творчість, а й глибина вирішення моральних проблем, що робить їх уроками людинознавства.

         Під умілим керівництвом учителя діти самостійно формулюють тему уроку, прогнозують результати своєї діяльності, рецензують та оцінюють роботу своїх товаришів.

    Серед вихованців Козак Л.С. чимало переможців та призерів різноманітних конкурсів та предметних олімпіад районного та обласного етапів.

   Любов Степанівна — призер районного конкурсу нестандартних уроків з курсу «Я і Україна» (природознавство), районного конкурсу на кращий кабінет в номінаціях «Основи здоров’я» та «Громадянська освіта».

      Козак Л.С. — активний учасник шкільного та районного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Уроки, виступи і доповіді на засіданнях методичних об’єднань свідчать про високу компетентність педагога, уміння професійно бачити й вирішувати проблеми.

 

^ Вгору ^