Козацькі забави

Дата опублікування:
13 жовтня 2018 року.

   14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. У наш час традиції українського козацтва не просто живі, а й лягли в основу єднання нації, служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю, за Батьківщину.

  Стало доброю традицією у Калинівському НВК цього дня проводити міжшкільні змагання «Козацькі забави». До комплексу завітали курені Любомирівського НВК,  Садової, Горохівської, Новопетрівської шкіл. З піснею, з козацьким гумором зустрічали господарі гостей. До комплексу завітали не тільки козацькі курені, а і Депутат Верховної Ради України  І. Бриченко , військові капелани О. Єфремов, В. Бійчук та заслужений тренер України С. Зінковський.

  У чесній, виснажливій боротьбі перемогу і козацьку булаву (перехідний кубок) отримав   курінь Садової ЗОШ, друге місце посів курінь Калинівського НВК, а третє місці вибороли козаки і козачки _Горохівської ЗОШ.

   Судді відзначили гарну підготовку учасників — козаків і козачок приємними призами.

  «Козацькі забави» — конкурс присвячений козакам, а також їхнім нащадкам — мужнім та героїчним українським бійцям, які виконують свій військовий обов’язок і захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Н.Мікуляк, ЗДНВР Калинівського НВК

^ Вгору ^