Країна спорту

Дата опублікування:
18 вересня 2017 року.

         Школа —  чудова країна! Тут ми не тільки одержуємо знання, тут ми вчимося спілкуватися, дружити, граємося, займаємося спортом.

            Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух,  завжди був притаманний українцям. А тому в нашій школі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини до величин, що гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Тому з 11 по 15 вересня у школі проведено традиційний Тиждень фізичної культури та спорту. Тиждень розпочався  з  лінійки, під час якої учениця 2 класу  В. Смоляк провела музичну зарядку під керівництвом вчителя початкових класів Кондратюк В.В. та музичним супроводом  Коновалюк Т.П.

          Бібліотекар школи Фурсенко О.С. презентувала виставку книг про олімпійських чемпіонів.

        Прекрасною ідеєю стало відкриття чемпіонату з футболу,  в якому взяли участь учні старших класів. Цікаво пройшов конкурс малюнків «Спорт – це дружба! Спорт — це сила! Спорт дає всім дітям крила». Для учнів початкових класів проведено виховний захід «Весела подорож із Сонячним промінчиком», під час якого вчитель Кондратюк В.В. у костюмі сонячного промінчика провела з дітками веселі ігри.

        Тиждень спорту — справжня подія для школи. Тож привітаймо учнів з перемогою і не забуваймо, що спорт корисний завжди!

 

Кондратюк В.В., вчитель початкових класів Новопавлівської ЗОШ

^ Вгору ^