Крокує кампанія «ЗНО-2017»

Дата опублікування:
6 червня 2017 року.

Цьогорічні випускники складають ДПА у формі ЗНО. Усі бажаючі вступати до ВНЗ України мають пройти шлях під назвою «зовнішнє незалежне оцінювання».

207 учнів ЗНЗ нашого району обрали для здачі ДПА три предмети: українську мову і літературу (обов‘язковий), історію України або математику та один предмет за вибором. Для вступу до вузу абітурієнти за бажанням обрали ще й четвертий предмет.

Таким чином обраними є вісім навчальних дисциплін. Рівень знань з рідної мови вже визначили 207 випускників. Історію України обрали 181 учень, біологію – 141, математику – 77, географію – 52, англійську мову – 28, фізику – 16, хімію – 5, німецьку та російську мови – по 1 учневі.

Пунктом тестування для випускників Снігурівського та Березнегуватського районів визначено Снігурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. На базі цього пункту 23 травня 207 випускників 2017 року загальноосвітніх навчальних закладів району  склали ЗНО з української мови і літератури, 02 червня 181 особа – з історії України.

         Позаду хвилювання для тих, хто склав тестування з іноземних мов: 25 травня — з німецької (1 особа) та 29 травня – з англійської мови (15 випускників).

         Створюючи належні умови для учнів 11 класів, відділ освіти РДА забезпечує організоване підвезення їх у супроводі вчителів до пунктів тестування у Миколаєві шкільними автобусами Снігурівської ЗОШ № 1 та Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка. Так, 31 травня 2017 року 20 учнів міських навчальних закладів та Кобзарцівської ЗОШ мали змогу комфортно дістатися пункту тестування – Миколаївського національного аграрного університету. Попереду — поїздки на ЗНО з біології (08 червня), географії (12 червня), фізики (14 червня) та хімії (16 червня).

         Бажаємо учасникам зовнішнього незалежного оцінювання вдало пройти тестові випробовування і вступити до омріяного вищого навчального закладу.

Г.Богданова,

відповідальна за ЗНО в окрузі,

завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^