Крокує проект «Вчимося жити разом»

Дата опублікування:
21 Грудня 2017 року.

     У листопаді 2017 року педагоги Снігурівської ЗОШ І ступеня №2  організовано  почали впроваджувати  освітній проект  з навчання дітей  життєвих навичок, які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо на основі  парціальної програми «Вчимося жити разом» .

     Під час підготовки  та проведення занять вчителі використовують методичні рекомендації та практичні матеріали щодо впровадження цієї програми. Педагоги вибрали партнерський, тренінгово-ігровий  формат взаємодії з дітьми  під гаслом «У злагоді та радощах творимо добрі справи». До  тренінгових занять підготовано необхідне  навчально-методичне забезпечення, внесено заняття в сітку навчально-виховного плану. Основним методом обрали гру, допоміжними методами – психологічні етюди, ігрові вправи, бесіди, проблемні ситуації, перегляд мультфільмів, слайдів.

     Вчителі Губська Л.П. та Лавро О.І. під час занять вчать своїх вихованців бути толерантними: проявляти терпимість до інших думок, поглядів, традицій. В ході тренінгу діти прийшли до висновку – для того, щоб досягти успіхів у власному житті, не слід витрачати сили на конфлікти, кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру.

     А першокласники під керівництвом Губської О.О. вчилися бути небайдужими до інших, сприймати людей такими якими вони є, з’ясовували як подружитися з дітками з особливими потребами.

     Учні Тодорової О.В. у цікавій формі вчились знаходити собі друзів, формувати дружні стосунки. Діти усвідомили, що справжній друг – це той, хто довіряє тобі, ділиться своїми думками, мріями, таємницями, покладається на тебе. Він повинен ділити з тобою горе і радість, бути разом з тобою в будь-якій ситуації.

     В ході перших кроків щодо реалізації  розвивального проекту «Вчимося жити разом» вчителі Губська О.О., Тодорова О.В., Губська Л.П., Лавро О.І. довели особисту готовність формувати  у дітей  життєві навички  на засадах гуманності, толерантності, терпимості та поваги до іншої людини.

                     Н.Ю.Мороз,

директор Снігурівської ЗОШ І ступеня №2

   

 

^ Вгору ^