Крокуємо до Нової української школи

Дата опублікування:
7 листопада 2017 року.

   Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще необхідно навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними установками учня, формують його життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці.

   Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія Нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.

   Нещодавно проходили на базі МОІППО курси тренерів нової української школи, на яких розглядалися теоретичні основи вікових особливостей школярів початкової ланки. Також вчителі мали змогу ознайомитися з досвідом проведення тренінгів «Ранкова Зустріч», «Вчимося жити разом», «Планування проведення тематичного дня». Протягом тренінгів виникало багато питань, на які нам вдалося знайти відповіді. Це, безсумнівно, свідчить про зацікавленість всіх вчителів у впровадженні ідей нової української школи.

   У Горохівській ЗОШ проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за участю адміністрації школи. Вчитель початкових класів Сидорова Н.Р. провела тренінгове заняття «Планування тематичного дня  та підготовка до проведення інтегрованого уроку». Педагоги створили інтелект-карту, ознайомилися зі створенням лепбуку. Також переконалися, що ефективним навчання є в тому випадку, коли учні мають змогу дослідити реальний предмет.

    Засідання-тренінг видалося дуже корисним, адже передбачало переосмислити свої підходи та методи роботи і вибудовувати свою діяльність на нових принципах та засадах.

 

Сидорова Н.Р., вчитель початкових класів

^ Вгору ^