Кугляр Тетяна Іванівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
15 березня 2017 року.

Навчальний заклад — учитель хімії та біології Червонозірської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області truglyar.blogspot.com

Освіта — закінчила Одеський державний університет ім. І.І.Мечникова, за спеціальністю викладач біології та хімії

Кваліфікаційна категорія, звання — спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Педагогічний стаж  — 42 роки

Проблемна тема — «Проблемно-пошуковий метод навчання як джерело розвитку пізнавальних інтересів та творчих здібностей учнів».

Короткий зміст досвіду — складові успіху педагога – високий рівень майстерності, творчий неспокій, лідерство у профільно-дослідницькому навчанні,  орієнтація на інновації, віра в неповторність кожної дитини. Застосування інформаційно-інноваційних технологій, прийомів інтегрованого та дослідницького навчання сприяють формуванню та розвитку особистості учня.

   На рахунку Кугляр Т.І. є участь у Всеукраїнських науково-практичних конференціях, конкурсах, що проводить інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України «Від творчого вчителя – до обдарованого учня», «Здорова планета – здоровий ти», «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави», за що має дипломи та відповідні сертифікати.

    Кугляр Т.І. по праву гордо несе ім‘я майстра, переможця, творця, талановитого вчителя. Вона завжди у пошуку на шляху вирішення освітянських проблем. Тетяна Іванівна є багаторічним членом обласної творчої групи вчителів-природничників, обласної педагогічної Відкритої студії «Наука і ми» при  МОІППО. У листопаді 2014 року вчитель-новатор взяла участь у виїзному засіданні студії, що проходила у місті Києві. У жовтні 2015 року взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції де виступала з теми «Дослідницька робота учнів у процесі навчання біології – як одна з умов формування їх подальшого професійного самовизначення».

     Системна позакласна робота вчителя спрямована на виховання бережливого ставлення школярів до природи та навколишнього середовища. Учні Кугляр Т.І. – постійні переможці Всеукраїнських та обласних заходів природничого спрямування: конкурсів, акцій, конференцій. Її вихованці є щорічними переможцями ІІ етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секціях «Екологія», «Сільське господарство», «Психологія». За плідну роботу у цьому напрямку вчитель має Подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

    Випускники Тетяни Іванівни  з року в рік гідно підтверджують свої знання з хімії та біології під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до престижних вищих навчальних закладів України.

^ Вгору ^