Квест як можливість знайти нове для себе

Дата опублікування:
23 Лютого 2018 року.

    21 лютого в Міжнародний день рідної мови в Баратівській ЗОШ  І – ІІІ ст. проведено  квест «Вивчай і знай українську мову».

    Учасники гри були поділені на три різновікові збірні команди: «Лінгвісти», «Філологи», «Знавці мови», що вирішували логічні завдання з морфології, орфографії, будови слова, лексикології, стилістики, а також з українознавства , здійснювали  пошук, знаходили  оригінальні рішення і підказки, запропоновані у пунктах «Українознавство», «Будуємо слово», «Граматичні приклади», «Поліглот», «Розумник», «Ділове мовлення», в які на час гри перетворилися шкільні кабінети. Фінішувала гра в кабінеті директора школи, де кожна команда повинна була відшукати свій солодкий приз.

    Найшвидше  завдання виконала команда «Філологи», а найбільше балів (46 із 51 можливих) набрала команда «Лінгвісти».

    Проблема збереження і розвитку навчальної мотивації школярів завжди була і буде актуальною. І нам, учителям, треба підтримувати інтерес учнів, постійно створювати такі умови, коли учень включений у творчу діяльність, що сприяє не тільки продуктивності навчання, але й гуманізації освіти.

   Для зацікавлення учнів новітніми технологіями і була використана інтерактивна навчальна гра – квест, яка суттєво відрізняється від простого пошуку інформації та надає учням можливість знайти щось нове для себе.

С.Черненко, учитель рідної мови

Баратівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

^ Вгору ^