Лавро Олена Ігорівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
22 березня 2017 року.

ПІБ — Лавро Олена Ігорівна

Навчальний заклад — Снігурівська ЗОШ І ступеня № 2 Снігурівської районної ради Миколаївської області Elenalavro.ucoz.net

Освіта – Миколаївський державний педагогічний інститут, 1994 рік, вчитель початкових класів

Категорія, педагогічне звання — вища, «вчитель-методист»

Педагогічний стаж — 30 років

Тема досвіду – «Впровадження компетентнісного підходу до навчання у початкових класах»

Лавро Олена Ігорівна – вчитель-методист, майстер-новатор, ерудована особистість, запроваджує систему нестандартних уроків за науково-педагогічним проектом «Росток», активний громадянин, вчитель за покликанням. Багаторічна педагогічна діяльність – це шлях формування сучасного вчителя–дослідника з високим рівнем професіоналізму, методичної та загальної культури. Запорукою успіху Олени Ігорівни є глибока науково-теоретична, психолого-педагогічна підготовка, досконале знання сучасного змісту освіти, нормативно-правової освітньої галузі. Вона високопрофесійно забезпечує науково-методичний супровід навчально-виховного процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Найважливішим у вчительській праці Лавро О.І. є такі принципи: знати дитину, вірити в неї, знайти правильний шлях до її серця.

        Працюючи над реалізацією проблемної теми, учитель якісно формує загальнонавчальні уміння та навички учнів, позитивну мотивацію до навчання на основі розвиваючого навчання. Робота над реалізацією проблемної теми є роздумом та практичним втіленням загальної вимоги сучасності: формувати школяра не як пасивного споживача певного обсягу знань, а відповідальну особистість, яка вміє самостійно здобувати, опрацьовувати, узагальнювати, використовувати інформацію для вирішення навчальних і життєвих проблем.

         Стрижневим напрямом роботи Олени Ігорівни є розвиток обдарованої дитини. Тому з року в рік педагог засвідчує високі показники навчальної компетенції учнів, їх активну позицію щодо участі в конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях.

         Заслуговує на увагу наполеглива робота Лавро О.І. щодо технічного оснащення кабінета початкових класів, його матеріально-технічного забезпечення та естетичного оформлення. Результатом копіткої роботи вчителя є І місце в районному  огляді-конкурсі на кращий кабінет української мови.

     Розробки уроків та позакласних заходів педагога розміщені на сайтах «Методичний портал», «Учительський журнал он-лайн», «Відкритий урок. Розробки. Технології. Досвід», про що свідчать відповідні сертифікати.

           Лавро О.І. очолює районне методичне об’єднання вчителів початкових класів. Упродовж багатьох років є наставником слухачів районної школи молодого вчителя «Нове ім’я».

^ Вгору ^