Лідерами не народжуються, лідерами стають!

Дата опублікування:
16 лютого 2017 року.

Під таким девізом в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов дводенний тренінг «Активні громадяни», організований волонтером Корпусу миру США в Україні Ханною Едмешу й проведений фасилітаторами громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Кулаковою Вікторією та Устименко Яною. Мета тренінгу – змінити світ на краще.

Протягом двох вихідних учні та вчителі брали активну участь у тренінгу. Разом з тренерами визначали риси лідера, вчилися  ставити цілі, завдання, формувати ресурси проектів, планувати роботу. Відрадно, що в ході обговорень глобальних і локальних проблем учні побачили  проблеми екології, моральних устоїв суспільства, соціальні проблеми не тільки в світі, а й на місцевому рівні. Тренінг пройшов в творчій доброзичливій атмосфері. Наші учні вміють креативно мислити, толерантно сприймати думки інших і переконувати, а головне – працювати в команді.

Задумок було озвучено багато, планів їх реалізації також. Головне – не зупинитись на досягнутому, реалізувати проекти в дійсності.

                                                                 Заступник директора з ВР  О.Ф.Піскун

^ Вгору ^