Літній мовний табір «Англійська – це весело»

Дата опублікування:
30 червня 2016 року.

Відповідно  до Указу  Президента України «Про оголошення 2016 року Роком  англійської мови в Україні» та розпорядження голови РДА «Про проведення у 2016 році Року англійської мови у Снігурівському районі», з метою популяризації  вивчення англійської мови, забезпечення змістовного дозвілля учнів та підвищення  їх інтересу  до вивчення іноземної мови   на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з 30 травня  по 10 червня 2016 року функціонував літній мовний табір «Англійська – це весело». Табір відвідували вихованці 5-10 класів.

У перший день роботи табору учні були поділені  на  загони «Charming»,  «Rainbow», «Pretty», «ABC». Діти ознайомилися з планом та режимом роботи, правилами поведінки, виробили закони життя табору й склали урочисту присягу. Було обрано командирів  загонів. Учні розучували девізи загонів, пісні та  римівки англійською  мовою. Відповідно до затвердженого плану роботи табору діти мали можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності:  ігрових ситуаціях, конкурсах, вікторинах, турнірах, проектах тощо. Вихованці із задоволенням грали в рухливі ігри, створювали проекти, інсценізували казки іноземною мовою. Незабутні враження учні  отримали під час проведення квесту, де мали можливість спілкуватися англійською мовою на пошті, запитати у перехожих шлях до магазину квітів, купити овочі та фрукти  до святкового столу.                                                                                     Найбільше школярам  запам’яталася  гра – змагання  «Англійський диволенд» з командами міських шкіл №1  та Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка, під час якої учні не тільки вчились злагоджено працювати, підтримувати один одного, ставитися з повагою до кожного, а  й мали можливість поспілкуватися з волонтером Корпусу Миру Ханою Едмешу, яка проживає в США і сьогодні працює волонтером в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст.

На урочистій лінійці, присвяченій закінченню роботи  літнього табору,  найактивніші  учні  Деменко Артем, Донець Вікторія, Герцун Дмитро, Кудрявцева Марія, Малежик Олександра, Вороніна Анна, Юдченко Софія, Бутрім Христина  нагороджені  грамотами та солодкими призами,.

Сподіваюся, відпочинок запам’ятається дітям надовго. Перебування у таборі допомогло їм  практично застосовувати знання з англійської мови, виробило навички працювати в колективі, бути творчими, дружніми.

Семидєтова С. П., керівник літнього табору Снігурівської ЗОШ І-ІІ ст.№3

^ Вгору ^