Літній мовний табір – навчання і виховання

Дата опублікування:
14 червня 2018 року.

Закінчився навчальний рік, а на шкільних подвір’ях упродовж двох тижнів лунали дитячі голоси. Це учасники літніх мовних таборів, що функціонували на базі освітніх закладів з 1 по 14 червня. Майже 600 учнів району виявили бажання перебувати у таборах, мета яких – залучення якомога більшої кількості дітей, котрі можуть поєднати активний відпочинок з веселим вивченням іноземної мови.

Дирекція освітніх закладів та вчителі зробили все можливе, щоб кожен день перебування у таборі проходив цікаво, весело і з незабутніми враженнями. Мовний табір – це прекрасна нагода поєднати приємне з корисним.

Літні мовні табори не лише навчають іноземній мові, а й виховують і розвивають дітей, готують їх до майбутнього, вчать лідерству, толерантності та самостійності.

Десять незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської/ німецької мови промайнули в атмосфері невимушеного спілкування. Програма перебування у таборах передбачала різні форми роботи у всіх видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні, письмі та читанні. Учні мали змогу спілкуватися з друзями, грати в рухливі ігри, відвідувати цікаві місця, переглядати пізнавальні фільми. Дітям сподобалися рольові ігри, квести, творчі майстерні, подорожі, різноманітні шоу, майстер-класи, пригодницькі розваги, піші прогулянки, екскурсії, у ході яких вони удосконалювали свої знання з іноземної мови. Тематика розмов, бесід, дискусій була найрізноманітнішою і виходила за межі шкільних навчальних програм.

Вивчати англійську мову й активно відпочивати учням Промінського НВК допомагала волонтер Корпусу Миру в Україні Меделін Марі Діоріо, яка вже рік запроваджує у закладі проект «Здоровий спосіб життя».

На час роботи літнього мовного табору гостею Горохівської школи стала Елізабет Аксельсен з м.Брістоль (Англія), представник компанії GoCamp. З волонтерською місією дівчина побувала у Сенегалі та Німеччині, а протягом двох тижнів плідно співпрацювала з учнями закладу щодо впровадження здорового способу життя.

Прекрасне поєднання чудового дозвілля з цікаво організованим вивченням іноземної мови мотивувало дітей, поліпшило їх рівень знань, умінь та навичок, сприяло набуттю необхідного життєвого досвіду.

Учні переконалися: табір – це місце для радощів і щастя, відкритості й толерантності, незабутніх пригод і відкриттів, таємниць і сюрпризів, креативу і драйву. Це місце для яскравих емоцій і можливостей бути самим собою, зростання і саморозвитку, здобуття нових знань і самовдосконалення, співпраці, співтворчості й співпереживань.

Безперечно, вивчення іноземної мови у поєднанні з активним відпочинком – це крок уперед для кожного учня!

Сподіваємося, що серце і душу кожної дитини заполонили приємні, захоплюючі спогади про змістовний відпочинок та цікаве навчання.

                                              З.Благодатна, методист Снігурівського РМК.

^ Вгору ^