Літній мовний табір – це цікаве

Дата опублікування:
30 червня 2016 року.

Протягом 10 незабутніх днів (з 30 травня по 10 червня 2016 року) на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом вчителів англійської мови Цибух Н.В. та Ткаченко О.С. працював літній мовний табір «English every day».

Ми, вихованці табору, поринули у чудовий світ англійської мови. Під керівництвом вчителів брали участь у різноманітних заходах, але найбільше нам запам’яталися лексичні ігри, інсценізація казок англійською мовою, перегляд фільмів, виготовлення листівок, сувенірів. Цікаво пройшла уявна подорож визначними місцями Великобританії. Для нас проводилися різні психологічні тести, вікторини, ми вивчили багато англійських пісень.

Незабутньою стала зустріч з волонтером Корпусу Миру Ханою Едмешу. Ми спілкувалися з цією тендітною, веселою дівчиною англійською мовою, задавали питання, на які Хана охоче давала відповіді. Ми зрозуміли, що потрібно удосконалювати англійську мову, тому що це є потребою сьогодення.

Дякуємо нашим вчителям за організацію такого цікавого і змістовного відпочинку. З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб знову глибше поринути у цікавий світ англійської мови.

 Вихованці літнього мовного табору

«English every day» Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

^ Вгору ^