Літній відпочинок та оздоровлення дітей у 2016 році

Дата опублікування:
5 липня 2016 року.

З 06 по 20 червня 2016 року за путівками, придбаними за кошти районного бюджету, в ДОЦ “Маяк” с.Рибаківка відпочивали 15 дітей Снігурівського району з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом відпочинкової зміни до послуг дітей були настільний теніс, кімната дозвілля, бібліотека, спортивний майданчик та інші розваги. Насичена програма не давала можливості нудьгувати, адже вже за традицією табору кожен день був насичений різноманітними спортивними змаганнями, розвиваючими іграми, пізнавальними екскурсіями, тематичними вечорами та конкурсами, під час яких діти дізнавались про свої сильні сторони, розкривали таланти, знаходили нових друзів, училися бути самостійними, комунікабельними, корисними для колективу.

Поєднання морського повітря, південного сонця та дружньої компанії створило необхідні умови для відпочинку та оздоровлення школярів нашого району.

З масою приємних, незабутніх вражень повернулась дітвора додому. Діти та їх опікуни висловлюють щиру подяку районній владі за надану можливість відпочити біля моря.

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти

Н.М.Варакса

 

^ Вгору ^