Людина щедрого серця (До 100 – річчя від дня народження В. О. Сухомлинського)

Дата опублікування:
23 жовтня 2018 року.

   Бувають люди на землі, чиє душевне світло ще довго зігріває нащадків. Нива української культури споконвік була родючою на такі таланти. Серед них ім’я Великого Педагога Василя Олександровича Сухомлинського, 100 – річчя від дня народження якого відзначила світова громадськість.

      Днями в Снігурівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів гостинно відчинила двері літературна світлиця «Людина великої душі», присвячена цій знаменній події.

      Ведучі заходу Мушина Марія та Бессарабов Даніїл розповіли про цікаві факти з життя Вчителя, який давав не тільки мудрі настанови, а й був прикладом для інших.

    Школярі, затамувавши подих, слухали твори Василя Олександровича, у яких ідеться про вічні цінності: любов до матері, до рідної природи, необхідність зберігати чистими духовні криниці. Учні залюбки ознайомилися з віршами про педагога, подивилися інсценізацію оповідання Сухомлинського «Соромно перед соловейком», прослухали пісні та милувалися танком метеликів до оповідання «Щоб метелик не наколовся».        Зізнайтеся, чи багато знайдеться серед нас тих, хто в непогідь по бездоріжжю долатиме кількакілометровий шлях лише для того, щоб подарувати мамі до 8 Березня букетик квітів? У цьому – увесь Василь Олександрович – людина щедрої душі, яка серце віддала дітям.

    Істина перевіряється часом… Минуло 100 років від дня народження Великого Педагога, а його мудрі поради і нині є дороговказом у нашому житті.

О. Федько, вчитель – методист

Н. Огонюк, бібліотекар Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ст.

^ Вгору ^