«Малі Олімпійські ігри» у ЗДО № 3

Дата опублікування:
1 Липня 2019 року.

В період літнього оздоровлення фізичне виховання дошкільників здійснюється через досить широку систему заходів спрямованих на досягнення дітьми повноцінного фізичного розвитку, зміцнення здоров’я, формування рухової активності. Одними з найбільш ефективних форм активного відпочинку є  розваги спортивного характеру.          Днями у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося незабутнє спортивне свято «Малі Олімпійські ігри», підготовлене вихователем Тімуш І.І.                  

Дошкільнята із середньої групи «Чомусики» з радісним настроєм, у невимушеній ігровій обстановці були поділені на команди та з великим задоволення приймали активну участь у різних конкурсах:  змагалися в естафета, грали у рухливі ігри, танцювали та просто гарно розважалися. А родзинкою свята був візит казкових героїв: Баби-Яги та кумедного Кузі, ролі яких виконали працівники дитячого садочка вихователі Короленко О.С. та Якубенко А.С., які допомагали малечі долати різні перешкоди.                                

Емоційно-піднесений настрій тривав у дошкільників протягом усієї розваги, саме це позитивно впливає на організм дітей. Під час фізкультурних розваг закріплюються рухові вміння та навички, формуються фізичні якості, створюється оптимальний руховий режим, який сприяє підвищенню функціональних можливостей організму, покращує працездатність та загартованість дітей.   Маленькі олімпійці отримали  пам’ятні нагороди  та масу позитивних емоцій. Змогли перевірити свої фізичні можливості та ще раз пересвідчитись у необхідності дружити зі спортом.     

Учасники, глядачі, батьки отримали заряд бадьорості та гарний настрій.

К. БОНДАРЕНКО,   

вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

 

 

^ Вгору ^