Малиновий передзвін Першого дзвоника

Дата опублікування:
14 Вересня 2016 року.

Перший день осені розпочався яскравим світанком. Сонечко ласкаво посміхалося, пташки весело  співали, закликаючи всіх на свято Першого дзвоника.

dsc_0501dsc_0577

Біля школи гамірно: набравшись нових сил та енергії, учні радо зустрічаються з рідною школою, вчителями, друзями. А школа  в святковому вбранні гостинно відчинила двері для своїх вихованців. Сімнадцять першокласників поповнили  шкільну родину. Зі святом всіх вітали: сільський голова Пересунько С.М., який побажав учням відмінних успіхів у навчанні і подарував набори для першокласників; голова фермерського господарства «Лаванда» Химич Л.М. виділила кошти первачкам для екскурсійної поїздки; представник фермерського господарства «Гармонія» Малиновська О.М. пригостила учнів морозивом від керівника господарства Косєя В.О.. Спонсори передали свої вітання і подарунки: «Нібулон» –  м’ячі, «СвітАгро», «Номировський-Н» «Лаванда», підприємець Косєй О.П. – стипендії для одинадцятикласників.

 dsc_0590

Директор школи Мушин В.Я. тепло привітав учнів та колег-вчителів з початком навчального року, подякував батькам та спонсорам за співпрацю. Заступник директора з навчально-виховної роботи Теремта Л.А. оголосила накази про зарахування  учнів до 1 та 10 класів і побажала їм успіхів у навчанні.

sam_5279

Вдячні учні квітами привітали своїх улюблених наставників – учителів.

Пісні, вірші, танці зробили свято емоційним, яскравим, веселим.  Коли голосистий шкільний дзвоник сповістив про початок першого уроку, школярі впевнено переступили поріг своєї альма матері.

sam_7553

Успіхів Вам, діти, вчителі, батьки, у новому навчальному році!

                                                                                                                                                                                                         Лозовська А.М., педагог- організатор

 

^ Вгору ^