Мелодія забутого дитинства

Дата опублікування:
28 Лютого 2018 року.

Ми з вирію знов прилетіли

В дитинство і юності край,

Де мріями наші серця пломеніли

І кликав життєвий розмай.

 

Щороку наша школа  гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та їх усіх  об’єднують вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, що залишаться в пам’яті назавжди.

24 лютого в Киселівській ЗОШ  традиційно відбулася  зустріч випускників минулих років.

Під час проведення святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а в «живій» розмові з класними керівниками ще раз уявно пережив найяскравіші (позитивні, а інколи й не дуже) моменти навчання.

Звичайно, шкільна громада прагнула показати усе, чим пишається заклад. Випускників вразили  відеопрезентації про підготовку до зустрічі, спогади, святковий концерт. Вечір-зустріч подарував гостям і господарям  чимало приємних хвилин спілкування.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Демчук Л.В.,

учитель Киселівської ЗОШ

^ Вгору ^